Przypominamy naszym Czytelnikom o możliwości skorzystania z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy napisać e-maila z prośbą o kod do Empik Go na adres: promocja@mbp.swietochlowice.pl oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Wymagany jest brak obciążeń na koncie bibliotecznym.

Liczba kodów ograniczona!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.